جم کلش رویال را چگونه مصرف کنیم ؟

جم کلش رویال را چگونه مصرف کنیم ؟

آموزش نحوه استفاده درست از جم کلش رویال 
در این آموزش قصد دارم به شما نشان دهم که چگونه جم های خود را استفاده کنید تا بیشترین و بهترین نتیجه را با کمترین مقدار مصرف جم بگیرید، با مطالعه این آموزش متوجه خواهید شد که اگر هوشیار نباشید ممکن است جم های شما صرف چیزهای بیخودی شود چیزهایی که باعث پیشرفت زودتر شما نخواهند شد. با فارسی گیفت همراه باشید تا همه چیز درباره جم کلش رویال و نحوه استفاده درست آن را به شما نشان دهم .

خرج کردن جم ها برای خرید طلا

خریدن طلا در کلش رویال

برای بسیاری از بازیکنان استفاده از جم برای خرید طلا بهترین گزینه است، وقتی میگویم بسیاری از بازیکنان منظور بازیکنانی است که حداکثر خریدی که برای بازی خود کرده اند بسته ۶۵۰۰ عدد جم کلش رویال بوده است. من خودم شخصا جزو این دسته از بازیکنان هستم و پس از ارزیابی های گزینه های متفاوت و بسیاری بالاخره به این نتیجه رسیدم که این روش یعنی خرج کردن جم برای خریدن طلا بهترین گزینه است.

خرید گیفت کارت
شما باید به ۲ دلیل مهم جم های خود را صرف خریدن طلا کنید، اول اینکه هرروز پیشنهاد در فروشگاه بازی برای خرید کارت  های Epic یا اصلاحا حماسی از ۲۰۰۰ عدد طلا شروع میشود و این یک معامله عالی هستش در مقایسه با اینکه شما بخواهید برای بدست آوردن کارت های Epic مستقیما جم های خود را صرف خریدن صندوقچه ها کنید تا کارت های Epic بدست آورید. شما میتوانید بیشتر از ۱ کارت Epic را از فروشگاه بخرید ، البته توجه داشته باشید برای دفعه دوم قیمت به ۳۶۰۰ عدد طلا میرسد که این در مقایسه با سرعت بخشیدن به بازشدن صندوقچه ها بسیار گران تر است .
خریدن کارت های حماسی کلش رویال

باهم برخی از اعداد و ارقام را بررسی میکنیم ، برای خرید ۱۰ هزار عدد طلا مقدار ۵۰۰ عدد جم کلش رویال نیاز است، و شما میتوانید با این مقدار ۵ عدد کارت Epic (حماسی) را از فروشگاه خریداری کنید. چیزی که شگفت انگیزه اینه که شما در واقع میتوانید حق انتخاب داشته باشید که چه کارتی را از فروشگاه بخرید تا اینکه جم های خود را صرف بازکردن صندوقچه ها بکنید.

در بهترین سناریو اگر شما همان مقدار جم را برای باز کردن صندوقچه ها مصرف کرده باشید یک صندوقچه جادویی نسیبتان خواهد شد که دارای ۵۰۰ عدد طلا ، ۵۰ امتیاز برای کارت های عمومی (Common) و ۱۵ امتیاز برای کارت های کمیاب (Rare) و ۳ امتیاز برای کارت های حماسی (Epic) خواهد بود . با یک حساب ساده استفاده مقدار ۵ عدد طلا برای کارت های عمومی ، ۵۰ عدد طلا برای کارت های کمیاب و ۲۰۰۰ عدد طلا برای کارت های حماسی مقادیر زیر را اختیار ما میگذارد :

۶۰۰۰ طلا + ۷۵۰ طلا + ۲۵۰ طلا = ۷۵۰۰ عدد طلا

مقدار ۷۵۰۰ عدد طلا ۲۵% کمتر از میزانی است که شما هزینه صرف کنید تا از فروشگاه کارت حماسی (Epic) بخرید . همچنین این بهترین سناریو با صندوقچه های آرنای ۵ است که بهترین صندوقچه ها را در اختیارتان قرار میدهد. ضمن اینکه شما نمیتوانید تصمیم بگیرید که کدام کارت حماسی را دریافت کنید .

دلیل دوم اینکه شما میبایست جم های خود را صرف خرید طلا کنید این است که کارت های خود را ارتقا دهید. ارتقای کارت ها هرچی امتیاز برایش میخرید بالاتر میرود و شما واقعا نمیخواهید مجبور بشید منتظر بمانید تا مقدار لازم طلا بدست آورید آن هم زمانی که به اندازه کافی کارت برای ارتقا دادن دارید ، این اتفاق بارها برای من افتاده است و باید بگم که این موضوع بسیار اذیت کننده است هنگامی که ببینید به اندازه کافی کارت برای ارتقا دادن دارید اما طلایی در بساط ندارید تا آنها را ارتقا دهید.

گزینه دیگری که بهتر است از آن استفاده کنید این است که جم های خود را صرف سرعت بخشیدن به بازشدن صندوقچه بکنید. من به شما در بخش بعدی نشان میدهم که چرا اینکار بهتر از خریدن صندوقچه هاست، البته هنوز بهترین گزینه خریدن طلا و دریافت کارت از فروشگاه است.

خرج کردن جم ها برای سرعت بخشیدن به بازشدن صندوقچه ها

سرعت بخشیدن به صندوقچه ها

فروشگاه هرروز فقط یک کارت حماسی (Epic) برای فروش در اختیار شما قرار میدهد که قیمت آن هم ۲۰۰۰ طلا میباشد، پس اگر بخواهیم پول بیشتری برای بازی خرج کنیم تا روند پیشرفت با سرعت بیشتری انجام شود باید به گزینه های دیگر توجه کنید. ۲ گزینه باقیمانده برای خریدن طلا و صرف آن برای خریدن صندوقچه جادویی و سرعت بخشیدن به بازشدن صندوق ها. من در بخش قبلی به شما نشان دادم که ۵۰۰ عدد جم برای خریدن صندوق جادویی برای شما به میزان ۷۵۰۰ عدد طلا هزینه دارد و اگر شما این مقدار را صرف سرعت بخشیدن به بازشدن صندوقچه ها در آرنا ۶ بکنید بطور میانگین ۲ عدد کارت حماسی (Epic) و ۲۵ عدد کارت کمیاب (Rare) و ۲۱۰ عدد کارت عمومی (Common) و ۱۶۰۰ عدد طلا نسیبتان میشود. وقتی ما از مقادیر استاندارد کارت ها استفاده میکنیم یعنی ۵ عدد طلا برای کارت عمومی (Common) و ۵۰ عدد طلا برای کارت کمیاب (Rare) و ۲۰۰۰ عدد برای کارت حماسی (Epic) فرمول زیر بدست میاید:

۴۰۰۰ طلا + ۱۲۵۰ طلا + ۱۰۵۰ طلا + ۱۶۰۰ طلا = ۷۹۰۰ طلا

این گزینه بهتری از خریدن صندوق جادویی در فروشگاه است البته نه بهتر از خریدن طلا و کارت های حماسی با ۲۰۰۰ طلا از فروشگاه 🙂 . همچنین شما میتوانید از این طریق بطور موثر زمان ها را از بین ببرید و نیازی ندارید هر ۳ ساعت یکبار به بازی سر بزنید و صندوقچه های نقره را باز کنید.

خرج کردن جم برای خریدن صندوقچه های جادویی

خریدن صندوق های جادویی

این گزینه برای کسانی که جم های زیادی میخرند مناسب است، اگر شما کارت های حماسی خود را طبق گفته های بخش های بالایی هرروز خریداری کرده اید و به بازشدن صندوقچه هایتان سرعت بخشیدید و هنوز هم جم در بساط دارید وقت آن رسیده اسن که صندوق های جادویی بخرید. لطفا توجه داشته باشید که بازیکنان حرفه ای که میخواهد در سطوح حرفه ای و بالا بازی کنند این مقدار جم را تهیه میکنند ، منظور کسانی است که جم های ۱۴۰۰۰ تایی و ۲۸۰۰۰ تایی خریداری میکنند. بدیهی است که هرچقدر جم بیشتر مصرف کنید در سطح بالاتری بازی خواهید کرد و کسی به گرد پای شما هم نمیرسه . با توجه به شناختی که از بازیکنان ایرانی و خرید جم آنان داریم این قسمت را در توصیه های خود قرار دادیم و در این مورد نکانی را برای استفاده بهینه از جم ها برای هدر نرفتن جم ها منتشر میکنیم . من پیشنهاد میکنم زمانی که میخواهید اکثر جم های باقیمانده خود را مصرف میکنید ، در آرنای ۵ بمانید و با آنها صندوق های جادویی بخرید که مطمئن شوید بهترین نتیجه را از مصرف کردن جم های خود میبرید .

خریدن کارت ها برای اهدا کردن به کلن

اهدا کردن کارت ها به کلن در کلش رویال

فکر میکنم بطور خلاصه و به میزان کافی از خریدن بقیه کارت ها تو فروشگاه صحبت کردم، هرروز شما باید ۴ تا کارت عمومی (Common) و ۲ تا کارت کمیاب (Rare) را از فروشگاه بخرید، برای کارت های عمومی (Common) از فرمول ۳+۴+۵+۶=۱۸ عدد طلا استفاده میشه که شما میتوانید این کارت ها را به هم کلنی هاتون اهدا کنید که به ازای هرکدام از آنها ۱ امتیاز (XP) و ۵ عدد طلا دریافت میکنید که مجموعا میشه ۴ امیاز (Xp) و ۲۰ عدد طلا و این بدان معناست که شما شما ۲ عدد طلا و ۴ امتیاز (Xp) سود کردید. و اینو هم باید بگم که هر امتیاز (Xp) حداقل به میزان ۱ عدد طلا هزینه میبره به همین دلیل توصیه میکنم که همیشه حداقل ۴ کارت عمومی را بخرید و حتی ۱ دونه هم کمتر نشه که باعث از دست دادن ۱ عدد طلا و ۱ امتیاز (Xp) میشه. زمانی که شما کارت کمیاب (Rare) میخرید ۴۰+۵۶=۹۶ عدد طلا مصرف میکنید و اهدا کردن آنها به هم کلنی هاتون باعث میشه ۱۰ امتیاز (Xp) و ۵۰ عدد طلا ببه ازای هر کارت دست بیارید. این به این معنی هستش که به ازای این ۲ کارت ۲ عدد طلا و ۲۰ امتیاز (Xp) دریافت میکنید. حتی با این که کارت دوم ۵۶ عدد طلا میخواهد و شما ۵۰ عدد آنرا پس میگیرید و ۱۰ امتیاز (Xp) اینو جبران میکنه و بصرفه تر هستش.

نتیجه گیری

  • اگر از ۶۵۰۰ عدد جم کمتر تهیه و برای بازی خود هزینه کرده اید ، فقط طلا بخرید که از آن برای خرید کارت های حماسی (Epic) استفاده کنید.
  • اگر بین ۶۵۰۰ تا ۹۰۰۰ عدد جم خرید کرده اید ، از باقیمانده جم ها برای سرعت بخشیدن به باز شدن صندوقچه ها استفاده کنید.
  • اگر بیشتر از ۹۰۰۰ عدد جم خرید کرده اید حتما توی آرنای ۵ صندوقچه های جادویی هم بخرید.
  • همیشه و در همه حال ۴ تا کارت عمومی (Common) و ۲ تا کارت حماسی (Rare) اولی که از فروشگاه داخل بازی خرید میکنید را برای اهدا کردن به همکلنی های خود اختصاص دهید چرا که اینکار به نفع شماست.

خرید جم کلش رویال برای اندروید

همانطور که میدانید خرید جم برای کاربران اندروید در ایران با مشکلات بسیاری مواجه است، بدلیل تحریم هایی که علیه کشور عزیزمون ایران وجود دارد کمپانی گوگل اجازه اینکه شما بتوانید بصورت مستقیم با گیفت کارت های گوگل پلی برای بازی خود جم کلش رویال خرید کنید را نمیدهد. وب سایت فارسی گیفت با بهره گیری از کارشناسان و توانایی هایش این امکان را برای کاربران عزیز اندروید فراهم کرده است تا بدون نگرانی از صفحه اول وب سایت و یا صفحه رسمی خرید جم کلش رویال به خریدن جم بپردازید و صد البته این جم ها را با بهترین قیمت و در کوتاه ترین زمان دریافت خواهید کرد . برای خرید جم کلش رویال اینجا کلیک کنید.

منابع :

برگردان (ترجمه) : تیم ترجمه فارسی گیفت – احسان

  • محمد گفته است:
  • نظر یا سوال خود را بنویسید 🤔

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    از تخفیف‌ و قیمت‌های گیفتک باخبر شوید!