گران فروشان گیفت کارت از شما سوء استفاده میکنند

سلام و عرض ادب خدمت کاربران عزیز مجموعه فارسی گیفت،

جهت آگاهی شما و شفاف سازی در مورد قیمت های فروش گیفت کارت و جم کلش وظیفه خودمان میدانیم که نکات مهمی را باطلاع شما عزیزان برسانیم ؛ در بازار فروش گیفت کارت و همچنین جم بازی کلش قیمت های متعددی توسط فروشندگان متعدد ارائه میشود، در این بازار پررقابت هرسایتی تلاش میکند بهترین خدمات و کیفیت و قیمت را به کاربرانش عرضه کند که این امر باعث شده تا کاربران بسیاری که در گذشته گیفت کارت ها را با قیمت های بسیار بالا و دور از انصاف تهیه میکردند بتوانند با کمترین هزینه ممکن به این گیفت کارت ها دسترسی پیدا کنند، اما متاسفانه متوجه شدیم که برخی از سایت ها بدلیل قدیمی بودن و اینکه شناخته شده تر هستند نه تنها قیمت های خود را پایین نیاورده بلکه به فروشندگانی که این گیفت کارت ها و همچنین جم های بازی کلش را با قیمت بسیار مناسب و بهترین خدمات ارائه میدهند تهمت دزدی زده و آنان را متقلب بخوانند ، این سایت های اندک گران فروش که با این سیاست محکوم به شکست چنین ادعایی میکنند و فروشندگان ارزان فروش را متقلب یا سودجو میخوانند در سایت های خود با درج جملات و کلماتی کاربران و خریداران را دچار شک و تردید میکنند ، این سایت های گران فروش مدعی هستند که گیفت کارت هایی که ارزان تر از قیمت آنان بفروش میرسد دزدی است و یا با کارت های اعتباری دزدی خریداری شده است که دارای اسکن واقعی نمیباشد و همچنین گیفت کارت های قانونی توسط آنان عرضه میگردد !

سایت فارسی گیفت و بسیاری از سایت های ارزان فروش دیگر که دارای نماد اعتماد الکترونیک هستند گیفت کارت های خود را از نمایندگان معتبر طرف قرارداد اپل و گوگل تهیه میکنند که همه این کارت ها قانونی بوده و دارای اسکن میباشد و حتی در صورت نیاز مشتری ، کارت فیزیکی نیز برایش ارسال خواهد شد. اما متاسفانه سایت های گران فروش با ایجاد تشنج در بازار و شایعه پراکنی بین خریداران و بازی با کلمات قصد دارند تا گیفت کارت هایی که با قیمت بسیار پایین تر از قیمت فروششان خریداری میکنند را با بالاترین سود ممکن و دور از انصاف به کاربران عرضه کنند.
بهتر است بدانید که سایت فارسی گیفت مطابق تصویر زیر به محض اینکه خرید گیفت کارت در آن صورت میپذیرد عکس اسکن گیفت کارت و کُد آن را در اختیار شما قرار میدهد و همچنین در قسمت پروفایل کاربران قسمتی وجود دارد که این گیفت کارت ها همراه با اسکن آنها برای همیشه در آنجا بایگانی میشود که همیشه میتوانید به آن دسترسی داشته باشید .

گیفت کارت
بهتر است بدانید زمانی که فروشنده اسکن گیفت کارت را در اختیار شما قرار میدهد به این معنی است که گیفت کارت موردنظر کاملا قانونی و معتبر میباشد.

واقع بین باشید ، قیمت گیفت کارت ها بر اساس قیمت دلار تعیین میگردد و همیشه قیمت دلار هر نرخی داشته باشد قیمت گیفت کارت با یک سود منطقی و بالاتر از آن عرضه میگردد. پس این یک محاسبه ساده است و خود شما همیشه میتوانید تشخیص دهید که کدام فروشنده ارزان فروش و منصف ، و کدام فروشنده گران فروش است.
بهتر است بدانید سایت هایی که دارای نماد اعتماد الکترونیک هستند و در قسمت تماس با ما شماره تلفن تماس آنها وجود دارد فروشندگان معتبری هستند چرا که شما این امکان را دارید که همیشه به آنان دسترسی داشته باشید و همچنین این قبیل سایت ها توسط وزارت صنعت و معدن و تجارت و همچنین اداره اماکن ناجا مورد بررسی و ارزیابی سختگیرانه قرار گرفته اند تا نماد اعتماد الکترونیک به آنان تعلق گرفته است.

سیاست سایت فارسی گیفت از ابتدای فعالیت تا کنون برمبنای سود کمتر و فروش بیشتر بوده و این سیاست را همیشه حفظ خواهد کرد چرا که معتقدیم راز موفقیت در خدمت رسانی و رضایت مشتریان و تبدیل آنان به مشتریان وفادار و خوشحال نهفته است . قدرمسلم با توجه به ازدیاد تعداد سایت‌های فروشنده گیفت کارت آیتونز و گوگل و همچنین جم بازی کلش اف کلنز و مباحث رقابتی، شاهد حرف و حدیث‌ها و شعارهای تبلیغاتی متفاوتی از فروشندگان فعال در این زمینه هستیم. هدف ما در اینجا مانند سایر دوستان، تخریب همکار یا ایجاد استرس در خریداران عزیز نمی‌باشد، صرفاً شفاف‌سازی و ایجاد آگاهی لازم در خصوص واقعیت‌های این مسئله است تا از بی اطلاعی شما عزیزان به هر نحوی سوء استفاده نشود، در این حالت خود شما می‌توانید به سادگی بسته های جم و گیفت کارت متناسب با نیاز خود را با قیمت مناسب و از فروشنده معتمد تهیه فرمایید.

 

با احترام
مدیر سایت فارسی گیفت

 

خرید گیفت کارت ارزان

نمونه اسکن گیفت کارت های ما :

تمامی گیفت کارت هایی که در فروشگاه فارسی گیفت عرضه میگردد مربوط به کشور آمریکا میباشند که اسکن آنان پس از خریداری بصورت آنی در اختیار مشتری قرار میگیرد .
عکس ها توسط مسوولین سایت فارسی گیفت گرفته شده است .

 

گیفت کارت ارزان آیتونز آمریکا

 

گیفت کارت گوگل پلی ارزان آمریکا

گیفت کارت ارزان آیتونز آمریکا

خرید گیفت کارت ارزان

گیفت کارت ارزان

نظر یا سوال خود را بنویسید 🤔

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از تخفیف‌ و قیمت‌های گیفتک باخبر شوید!