گیفت کارت پلی استیشن: تبدیل کارت ۱۰ دلاری به یک ماهه

در این مقاله نحوه تبدیل گیفت کارت پلی استیشن ۱۰ دلاری به اشتراک یک ماهه این پلتفرم محبوب را به شما آموزش میدهیم، به عبارت دیگر اگر گیفت کارت ۱ ماهه پلی استیشن را نتوانستید تهیه کنید جای نگرانی نیست، چراکه سونی این امکان را فراهم کرده که با استفاده از گیفت کارت ۱۰ دلاری اشتراک ۱ ماهه دریافت کنید. برای آموزش خرید اکانت ۱ ماهه بوسیله کارت ۱۰ دلاری با ما همراه باشید.

اگر به هر دلیلی امکان تهیه گیفت کارت ۱ ماهه پلی استیشن را ندارید و از طرفی نیاز دارید که اشتراک ۱ ماهه پلی استیشن تهیه کنید؛ برای خریدن این اشتراک  $۹٫۹۹ لازم دارید و همچنین هنگام پرداخت میبایست مبلغ $۰٫۷۴ بابت مالیات پرداخت کنید در نتیجه شما باید مبلغ $۱۰٫۷۳ برای تهیه این اشتراک پرداخت کنید، برای تهیه مقدار دلاری و خرید اکانت ۱ ماهه به شکل زیر عمل کنید:

مرحله ۱.

اگر از قبل حداقل $۱ در حسابتان دارید فقط یک گیفت کارت ۱۰ دلاری تهیه کنید ولی اگر این مبلغ در حسابتان موجود نیست، ابتدا یک گیفت کارت ۱۰ دلاری و یک گیفت کارت ۳ دلاری پلی استیشن از اینجا خریداری کنید.

مرحله ۲.

از طریق لینک زیر وارد سایت سونی شده و طبق تصویر زیر بر روی دکمه In Cart کلیک کنید.

خرید اشتراک ۱ ماهه پلی استیشن

مرحله دوم

مرحله ۳.

در صفحه باز شده بر روی دکمه Proceed to Checkout کلیک کنید.

مرحله سوم
مرحله ۴.

برای مشخص کردن پرداخت مبلغ بوسیله گیفت کارت بر روی دکمه Add Payment Method کلیک کنید.

مرحله چهارم

مرحله ۵.

در صفحه سفید رنگ باز شده گزینه Redeem a Pre-Paid Card را انتخاب کنید.

مرحله پنجم

مرحله ۶.

اگر با اکانتتان وارد نشده باشید از شما درخواست میشود تا لاگین کنید و پس از ورود به پلتفرم سونی مراحل ۳ و ۴ و ۵ را مجددا باید انجام بدهید؛ در این مرحله در صفحه جدیدی که ظاهر شده کد گیفت کارت خود را وارد کنید تا حساب شما شارژ شود و حالا میتوانید اکانت ۱ ماهه را خریداری کنید، توجه داشته باشید که اگر میزان شارژی که در اکانت شما موجود است کمتر از $۱۰٫۷۳ باشد نیاز است که گیفت کارت $۳ که خریداری کرده اید را هم به همین روش وارد اکانتتان بکنید.

از اشتراک خود لذت ببرید!

پس از انجام این مراحل شما قادر به داشتن اکانت ۱ ماهه بوسیله گیفت کارت ۱۰دلاری هستید، اگر در انجام این مراحل سوالی برایتان پیش آمده میتوانید در پایین همین صفحه و در بخش نظرات، نظر یا سوالتان را مطرح کنید. همچنین پیشنهاد میکنیم تا از دیگر گیفت کارت های فروشگاه در صفحه اصلی فروشگاه دیدن فرمایید. :)‌

 

نظر یا سوال خود را بنویسید 🤔

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از تخفیف‌ و قیمت‌های گیفتک باخبر شوید!