همه چیز درباره نرم افزار هک کلش اف کلنز

جم نامحدود ، طلای نامحدود ، اکسیر نامحدود ، نفت نامحدود . دروغ یا واقعی ؟

سلام 🙂
حتما شما هم در مورد نرم افزار هک بازی کلش اف کلنز شنیده اید و احتمالا در خیلی از سایت های اینترنتی تبلیغات آنرا دیده اید .

هک کلش اف کلنز

روزانه با کاربرانی مواجه میشویم که این نرم افزار را خریداری کرده اند و دچار مشکلاتی شده اند .
امروز تصمیم گرفتیم تا اطلاعاتی در مورد این نرم افزار را منتشر کنیم ، کاربرانی که برنامه ایکس مود را استفاده میکنند متوجه شده اند که در آپدیت جدید این برنامه امکان این وجود دارد که شما با تعداد سرباز نامحدود به تست زدن بپردازید و یا کارهایی را انجام بدید که از حالت استاندارد بازی کلش اف کلنز خارج هستش، اما همه اینها فقط تا زمانی هستش که حالت شبیه سازی شده ایکس مود در اختیارتون قرار میدهد و امکان اجرای این کارها در واقعیت وجود ندارد .

روش کار نرم افزار

نرم افزار باصطلاح هک کلش هم به همین شکل هستش ، بله شما میتوانید بینهایت جم داشته باشید و یا به سرعت پیشرفت کنید اما فقط و فقط بصورت مجازی ! ، شما در نظر بگیرید که کمپانی سوپرسل روزانه مبلغ هنگفتی از کاربران سراسر دنیا بابت فروش جم دریافت میکند و اطمینان داشته باشید به هیچ قیمتی اجازه نمیدهد که شخصی یا نرم افزاری بتواند جم رایگان در اختیار کسی قرار دهد. حالا برفرض محال که کسی توانست سرور سوپرسل را هک کند و این امکان را بوجود آورد ، آیا واقعا فکر میکنید کمپانی سوپرسل با آنهمه تجهیزات امنیتی واقعا اجازه میدهد بیشتر از مدت اندکی چنین حفره امنیتی باز بماند؟

خرید گیفت کارت

سایت های فروشنده نرم افزار هک کلش اف کلنز

مثال دیگری میزنیم ، شما به تمام سایت هایی که ادعا میکنند این نرم افزار واقعیست و تضمینی کار میکند سر بزنید ، آیا میتوانید یک شماره تلفن از صاحب سایت پیدا کنید تا زمانی که به مشکل خوردید بتواند مشکل شما را برطرف کند ؟ آیا نماد اعتماد در این قبیل سایت ها میبینید ؟ آیا اگز چنین نرم افزار فوق العاده ای اگر وجود داشت نباید قیمت آن بیشتر از رایگان یا ۳ هزارتومان یا ۵ هزار تومان باشد ؟
این سایت ها آنقدر مردم را کوتاه فکر فرض کرده اند که برای قیمت پایینشان ادعا کردند : بدلیل داشتن سرورهای قدرتمند در تزریق اطلاعات به سرور های سوپرسل و برنامه نویس های حرفه ای و همچنین خریداران زیاد این برنامه را با قیمت ۳ هزار تومان میفروشند !!!! 🙂 🙂 🙂

اطلاعات فنی

نرم افزار بازی کلش آف کلنز Open Source (کُد باز) هستش و هر شخصی میتواند با دستکاری در این کُد ها استفاده های دلخواه از این نرم افزار بکند ، کما اینکه نرم افزار ایکس مود هم چنین عمل میکند. در مورد این نرم افزار باید بدانید که عده ای سودجو با دستکاری در کُد های بازی و ساختن سرور جداگانه برای نرم افزار قلابیشان اقدام به فریب دادن کاربران کرده اند و هنگامی که شخصی بازی را خریداری میکند و اجرا میکند در لحظه اول همه چیز درست بنظر میاید اما رفته رفته متوجه میشود که اصلا در سرور اصلی سوپرسل بازی نمیکند و حتی هیچ خبری از هم اتحادی هایش نیست .

نرم افزار هک بازی کلش

حرف آخر (عاقل باشید)

اگر تصمیم دارید که بازی کلش را در یک سرور جدا که هیچ ربطی به بازی واقعی ندارد انجام دهید اقدام به خرید این نرم افزار بکنید .
بطور قاطع خدمتتان عرض میکنیم که فروش این نرم افزار به عنوان هک بازی کلش فقط یک کلاهبرداری اینترنتی است و فریب سودجویان را نخورید .
امیدواریم  اطلاعاتی که در این پست منتشر کردیم در جهت آگاه سازی شما در مورد این نرم افزار و سودجویان اینترنتی مفید واقع شود .

خرید گیفت کارت ارزان

 • ماهان گفته است:
 • ناشناس گفته است:

  سلام من میخوام کلش خودمو هک کنم

 • صالح گفته است:

  چه شکلی می توانم کلش هک کنم

 • پ گفته است:

  چجوری باید جم واکسیر وپول واکسیر سیا ه نامحدود بگیرم لطفن جوابمو بدید ممنون میشم

 • Ali گفته است:

  عالیییییییییییییییییییییییییییییی

 • محمد مهدی گفته است:
 • بازگشت اعزراعیل گفته است:

  سلام چجوری میشع جم نامحدود بدست اورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • نظر یا سوال خود را بنویسید 🤔

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  از تخفیف‌ و قیمت‌های گیفتک باخبر شوید!