نحوه ارسال و ریدیم گیفت کارت های اپل

گیفت کارت اپل

با گیفت کارت های اپ استور و آیتونز دوستان و خانواده شما میتوانند اپلیکیشن ها و بازی هایی که عاشقشان هستند، عضویت در نتفلیکس (Netflix)، اچ بی او گو (HBO Go) و بقیه سرویس های مشابه یا خرید درون اپلیکیشنی در بازی های مورد علاقه شان مثل کندی کراش (Candy Crush)، یا کلش رویال (Clash Royal) را انجام دهند.خرید گیفت کارت

بهترین بخش این امکان چیست ؟ شما میتوانید گیفت کارت مورد نظرتان را زمانبندی کنید تا دقیقا در تاریخ معینی که شما تعیین میکنید بوسیله ایمیل به دست عزیزانتان برسد.

نحوه ارسال گیفت کارت اپل

 1. شما باید اپلیکیشن App Stroe را اجرا کنید و صفحه را به قسمت پایین قسمت Today / Games / Apps این اپلیکیشن اسکرول کنید، سپس دکمه Send Gift را لمس کنید.
  نحوه ارسال گیفت کارت اپل
 2. کلمه عبور آیتونز خود را وارد کنید و فرم ظاهر شده را بر اساس اطلاعات شخصی که دوست دارید گیفت کارت را دریافت کند پر کنید. سپس زمان ارسال را انتخاب و در پایان دکمه Next را لمس کنید.
  پر کردن فرم ارسال گیفت کارت

نحوه ریدیم (Reedem) گیفت کارت های اپل

اگر شما دریافت کننده خوش اقبال گیفت کارت اپ استور و آیتونز باشید، اضافه کردن اعتبار گیفت کارت به حساب شما فقط چند ثانیه زمان میبرد.

 1. ابتدا اپلیکیشن App Stroe را اجرا کنید و صفحه را به قسمت پایین قسمت Today / Games / Apps این اپلیکیشن اسکرول کنید، سپس دکمه Redeem را لمس کنید.
  نحوه ارسال گیفت کارت اپل
 2. در صفحه ظاهر شده، اگر خود گیفت کارت را بصورت فیزیکی دارید یا پرینتی از کد گیفت کارت دارید، Use Camera را لمس کنید و توسط دوربین موبایلتان کد گیفت کارت را اسکن کنید تا مبلغ آن وارد حساب شما شود. اما اگر گیفت کارت را بصورت فیزیکی یا پرینت شده در اختیار ندارید میتوانید با لمس کردن عبارت You can also enter your code manually کد گیفت کارت را بوسیله کیبورد موبایل تایپ کنید تا مبلغ آن وارد حساب شما شود.
  نحوه Redeem کردن گیفت کارت

تنها چیزهایی که باید میدانستید همین بود. زمانی که اعتبار گیفت کارت به حسابتان وارد شد، شما میتوانید بلافاصله از آن استفاده کنید.

اگر شما در اپ استور تازه وارد هستید در لیست زیر برخی از اپلیکیشن های محبوب را به شما معرفی میکنیم که میتوانید با کلیک بر روی هریک، آنها را نصب کنید و لذت ببرید.

منبع: وبلاگ اپل

تگ های نوشته: گیفت کارت اپل3

نظر یا سوال خود را بنویسید 🤔

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از تخفیف‌ و قیمت‌های گیفتک باخبر شوید!