سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران

وب سایت گیفتک تأکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که گیفتک از کاربران سایت جمع‌آوری می‌کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن می‌توان کاربران گیفتک را به‌صورت منحصربه‌فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام و نام خانوادگی، تلفن همراه، نشانی پست الکترونیکی (ایمیل)، شماره تلفن ثابت و سایر اطلاعاتی که به‌صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.اطلاعات کاربران

اطلاعات جمع‌آوری‌شده و نحوه استفاده از آن‌ها

شما با ثبت‌نام در گیفتک مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، ایمیل و مواردی دیگر را در اختیار گیفتک قرار می‌دهید. در ادامه فعالیت در گیفتک و تقاضا برای ثبت سفارش، شما نیاز به‌اضافه کردن مشخصات آدرس ایمیل خود و در صورت خرید بالاتر از مبلغ ۳۰۰ هزارتومان تلفن‌ ثابت تماس خواهید داشت.
شما پس از ورود به سایت گیفتک، به‌عنوان کاربر گیفتک شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها، پرداخت‌ها و اطلاعات فردی شما در اختیار گیفتک خواهد بود. البته این اطلاعات برای خود شخص شما هم در پنل کاربری قابل دسترس است ، لازم به ذکر است که این اطلاعات تنها مواردی نیست که گیفتک آن‌ها را نگهداری خواهد کرد.خرید گیفت کارت
گیفتک اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی‌ها و صفحه‌های مشاهده‌شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از این قبیل اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا ارائه محتوای متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان‌ها و افراد، غیر از گیفتک قرار نخواهد گرفت.
گیفتک اطلاعات شما را در اختیار هیچ نهادی قرار نخواهد داد به‌جز در مواردی که شما از قوانین منعکس‌شده در بخش قوانین و مقرات سایت تخطی نموده و نسبت به عملکرد شما شاکی قانونی وجود داشته باشد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می‌توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به‌ پروفایل تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت گیفتک وارد کرده‌اید؛ اما حساب شما توسط شما قابل‌حذف شدن از سیستم نیست و تنها توسط مدیریت امکان‌پذیر خواهد بود.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

گیفتک دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که مسئول واریز جم برای کاربران هستند ، به  اطلاعات نام کاربری و کلمه عبور دسترسی خواهند داشت.
کلیه رمزهای عبور به‌صورت رمز شده در پایگاه‌های داده گیفتک نگهداری می‌شوند و به محض واریز سفارش جم برای مشتریان از دیتابیس گیفتک حذف میگردند و این بدان معناست که گیفتک هیچگاه رمز اکانت ایمیل کاربران را نزد خود نگه نمیدارد. در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم‌ها و روش‌های پیشرفته صورت پذیرفته است.
کلیه اطلاعات مربوط به سیستم گیفتک در زیرساخت‌های محافظت‌شده و در مکان‌های امن نگهداری می‌شوند.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما،‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم گیفتک را داده باشیم. در صورت هرگونه سؤال و یا پرسش، درخواست خود را تلفنی ، گفتگوی آنلاین و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

از تخفیف‌ و قیمت‌های گیفتک باخبر شوید!