سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران

وب سایت گیفتک تأکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که گیفتک از کاربران سایت جمع‌آوری می‌کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن می‌توان کاربران گیفتک را به‌صورت منحصربه‌فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام و نام خانوادگی، تلفن همراه، نشانی پست الکترونیکی (ایمیل)، شماره تلفن ثابت و سایر اطلاعاتی که به‌صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود. اطلاعات کاربران

اطلاعات جمع‌آوری‌شده و نحوه استفاده از آن‌ها

شما با ثبت‌ شماره موبایل خود در گیفتک و اقدام به خرید میبایست احراز هوبت انجام دهید. در ادامه کارشناسان ما از شما میخواهند که ییک ویدیو ۵ ثانیه‌ای از ۴ شماره آخر کارت بانکی خود و همچنین نام و نام خانوادگی روی کارت برای ما ارسال کنید، توجه داشته باشید قسمت های دیگر مثل cvv2 و تاریخ انقضا را با کاغد بپوشانید که در فیلم مشخص نباشند. همچنین خرید گیفت کارت در این سایت و تقاضا برای ثبت سفارش،نیاز به‌ ارائه مشخصاتی همچون تلفن ثابت، آدرس ایمیل و … به کارشناسان ما میباشید.
شما پس از اولین خرید، به‌عنوان کاربر گیفتک شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها، پرداخت‌ها و اطلاعات فردی شما توسط گیفتک حمع آوری و در سرور جداگانه ای بایگانی میشود. در صورتی که نیاز به هریک از این اطلاعات داشته باشید سایت گیفتک آنها را در اختیار شما خواهد گذاشت. لازم به ذکر است که این اطلاعات تنها مواردی نیست که گیفتک آن‌ها را نگهداری خواهد کرد.خرید گیفت کارت
گیفتک اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی‌ها و صفحه‌های مشاهده‌شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از این قبیل اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا ارائه محتوای متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان‌ها و افراد، غیر از گیفتک قرار نخواهد گرفت.
گیفتک اطلاعات خریداران را در اختیار هیچ نهاد یا ارگانی قرار نخواهد داد به‌جز در مواردی که خریدار از قوانین منعکس‌شده در بخش قوانین و مقرات سایت تخطی کرده باشد و یا نسبت به عملکرد شما شاکی قانونی وجود داشته باشد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می‌توانید برای ویرایش یا تغییر کلیه اطلاعات شخصی خود این درخواست را با بخش پشتیبانی درمیان بگذارید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که توسط خریدار در اختیار سایت گیفتک قرار گرفته است. همچنین حساب شما توسط شما قابل‌حذف شدن از سیستم نیست و تنها توسط مدیریت امکان‌پذیر خواهد بود.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

گیفتک دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که مسئول ارسال گیفت کارت برای کاربران هستند ، به  اطلاعاتی نظیر شماره تلفن و نام کامل خریداران دسترسی خواهند داشت.
کلیه رمزهای عبور به‌صورت رمز شده در پایگاه‌های داده گیفتک نگهداری می‌شوند و به محض واریز سفارش جم برای مشتریان از دیتابیس گیفتک حذف میگردند و این بدان معناست که گیفتک هیچگاه رمز اکانت ایمیل کاربران را نزد خود نگه نمیدارد. در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم‌ها و روش‌های پیشرفته صورت پذیرفته است.
کلیه اطلاعات مربوط به سیستم گیفتک در زیرساخت‌های محافظت‌شده و در مکان‌های امن نگهداری می‌شوند.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما،‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم گیفتک را داده باشیم. در صورت هرگونه سؤال و یا پرسش، درخواست خود را تلفنی ، گفتگوی آنلاین و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

از تخفیف‌ و قیمت‌های گیفتک باخبر شوید!