سوالات متداول

اگر چنانچه پاسخ سوال خود را در این قسمت پیدا نکردید میتوانید با مراجعه به صفحه تماس با ما سوال خود را مطرح کنید.

  1. فروشگاه گیفتک دارای نماد اعتماد الکترونیک و پروتکل امن SSL میباشد، و این بدان معنی است که هویت فروشگاه و صاحب فروشگاه و همچنین تلفن های پشتیبانی ارزیابی و مورد تایید قرار گرفته است. همچنین برای اطمینان بیشتر میتوانید در صفحه اصلی بر روی علامت نماد اعتماد الکترونیک کلیک کنید تا مجوز این فروشگاه را مشاهده نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اعتماد و انجام خرید اینترنتی اینجا کلیک کنید.

  2. پس از پرداخت مبلغ گیفت کارت در درگاه بانکی، بلافاصله کد گیفت کارت خریداری شده برای شما بوسیله پیامک ارسال خواهد شد. نهایتا ۳۰ ثانیه پس از پرداخت.

  3. بله، شما میتوانید بوسیله تمام کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب خرید کنید؛ خرید اینترنتی مستلزم آن است که شما رمز دوم کارت بانکی و اطلاعاتی نظیر شماره CCv2 و تاریخ اعتبار کارت را نیز در اختیار داشته باشید.

  4. خیر، کافیست گیفت کارت مورد نظر خود را انتخاب و پس از وارد نمودن شماره تلفن و پرداخت مبلغ آن گیفت کارت خود را دریافت کنید.

  5. برای خرید در سایت گیفتک میبایست حتما با IP ایرانی خرید انجام دهید و اگر از V*P*N استفاده میکنید، قبل از خرید باید آنرا غیر فعال کنید. اگر چنانچه با آی‌پی غیر ایرانی خرید کرده باشید، گیفت کارت تا زمان احراز هویت شما نزد سایت گیفتک باقی خواهد ماند.

  6. میزان سقف خرید مشتریان در سایت گیفتک مبلغ ۴۰۰،۰۰۰ تومان میباشد، اگر چنانچه در یک یا چند خرید بیشتر از مبلغ ذکر شده خرید کرده باشید، میبایست احراز هویت نمایید.

  7. برای مشاهده مراحل احراز هویت اینجاکلیک کنید

  8. اگر چنانچه قصد احراز هویت نداشته باشید و مایل به مرجوع کردن مبلغ خرید توسط سایت باشید میبایست ابتدا صاحب کارت بانکی که با آن خریداری انجام شده است به پشتیبانی سایت تلفن بزند و همچنین تصویر کارت ملی + تصویر شخص خریدار + تصویر کارت بانکی در یک تصویر برای ایمیل سایت گیفتک ارسال شود، سپس پس از ۱ روز کاری مبلغ مورد نظر با کسر کارمزد بانکی برای خریداری مرجوع میگردد.

  9. متاسفانه امکان تعویض یا مرجوع کارت ارسال شده برای خریداری به هیچ عنوان وجود ندارد، پیشنهاد میکنیم گیفت کارت مورد نظر را به دوستانتان هدیه دهید.

  10. برای آگاهی از سرقت اینترنتی و چگونگی مقابله و جلوگیری از آن اینجا کلیک کنید.

از تخفیف‌ و قیمت‌های گیفتک باخبر شوید!