خرید جم کلش رویال

خرید جم کلش رویال 

برای خرید جم کلش رویال اینجا کلیک کنید

خرید جم کلش رویال ارزان

خرید جم کلش رویال

معرفی بازی کلش رویال

همراهان عزیز فارسی گیفت سلام 🙂

کمپانی سوپر سل بالاخره بازی جدیدش رو معرفی کرد ، اسم این بازی کلش رویال (Clash Royale) هستش و در نقطه شروع از مارکت چند کشور محدود یعنی کانادا،استرالیا،نیوزیلند،هنگ کنگ،فنلاند،سوئد،دانمارک،نوروژ و ایسلند قابل دانلود هستش .

بازی کلش رویال

در حال حاضر بازیکنان ایرانی بسیار از این بازی استقبال کردند و در نقطه شروع بصورت جدی بازی را دنبال میکنند . با توجه به درخواست عزیزانی که از طریق ایمیل و یا تلفن با بخش پشتیبانی سایت فارسی گیفت در تماس هستند برآن شدیم تا بسته های جم کلش رویال را با قیمت ارزان جهت خریداری در سایت قرار دهیم . از این به بعد شما میتوانید بسته های جم بازی کلش رویال را در سایت فارسی گیفت تهیه کنید .
برای آن دسته از دوستانی که هنوز موفق به دانلود این بازی محبوب نشده اند و یا هنوز آشنایی با این بازی ندارند مطالبی را جمع آوری کردیم که امیدواریم لذت ببرید .

خرید گیفت کارت

خرید جم کلش رویال

این بازی در حال تست هست و فقط برای اپلی ها و چند کشور خاص که در بالا ذکر کردیم در دسترس هستش. این بازی دارای سبکی کارتی و دوئلی هست و از نیروهای بازی کلش و چند نیروی جدید و جذاب استفاده شده. بازی دارای چت و کلن است اما هنوز از کلن وار خبری نیست اما چیزی بسیار زیباتر از کلن وار در این بازی طراحی شده به اسم دوئل ، که شما میتوانید با هم کلنی های خود دوئل و اصطلاحا کل کل انجام دهید همچنین مانند بازی کلش اف کلن می توانید از هم کلنی های خود نیرو بگیرید و هنگامی نیرو های خود را مصرف می کنید از اکسیر شما کسر می شود و با گذشت زمان دوباره اکسیر شما پر می شود تا باقی نیرو ها رو مصرف کنید، بازی در هنگام حمله دارای ۳ ساختمان است ۲ ساختمان دفاعی و ساختمان پادشاه که با تخریب ساختمان پادشاه برنده می شوید.

دانلود بازی کلش رویال

با توجه به اینکه این بازی هنوز در مرحله تست توسط کمپانی سوپر سل میباشد ، دانلود و بازی فعلا فقط برای کاربران آیفن و اپل مقدور میباشد ، به محض اینکه این بازی به صورت عمومی رونمایی گردید لینک مستقیم برای اپل و اندروید در همین پست قابل دسترس خواهد بود.

نکته : برای جستجو و دانلود میبایست حتما از اپل آیدی استرالیا یا کشور های ذکر شده در ابتدای این پست استفاده کنید . 

برای دانلود بازی کلش رویال  اینجا کلیک کنید

خرید جم کلش رویال

نظر یا سوال خود را بنویسید 🤔

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از تخفیف‌ و قیمت‌های گیفتک باخبر شوید!