خرید جم کلش اف کلن بدون لینک از دهکده شما

در حال حاضر این فروشگاه جم برای کلش بفروش نمیرساند و برای خرید جم میبایست گیقت کارت بخرید و مستقیما اقدام به شارژ اکانت خود نمایید

وب سایت فارسی گیفت ، جهت رضایت و راحتی کاربران ایرانی برای خرید جم (GEM) بازی کلش اف کلن اقدام به فروش جم (الماس) این بازی نموده است که کاربران ایرانی که از سیستم عامل اندروید (android) یا ای او اس (ios) استفاده میکنند بتوانند در دهکده های خود بدون انتقال دهکده (استفاده از لینک ترنسفر دهکده) جم واریز کنند .

همانطور که میدانید در کشور ایران بدلیل تحریم های اینترنتی امکان خرید مستقیم جم برای کاربران وجود ندارد . شما میتوانید در صفحه نخست سایت فارسی گیفت روی آیتم خرید جم کلش کلیک کنید و سپس مقدار جم خود را درخواست نمایید ، برای واریز جم به نام کاربری و کلمه عبور شما (گوگل یا اپل) نیاز داریم تا بتوانیم وارد دهکده شما بشویم . پس از ارسال اطلاعات اکانت خود برای ما میتوانید از طریق درگاه بانک ملت با کلیه کارتهای عضو شبکه شتاب جم مورد نظر خود را خریداری نمایید ، کارشناسان فارسی گیفت در کمترین زمان ممکن جم شما را واریز میکنند و پس از آن میبایست برای اطمینان خاطر پسورد اکانت خود را تغییر دهید .

چگونه اعتماد کنم ؟ 

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که اگر نام کاربری و کلمه عبور خود را در اختیار یک سایت قرار دهم چه تضمینی وجود دارد که اطلاعات اکانت من در اختیار دیگران قرار نگیرد یا از کجا معلوم که دهکده من به سرقت نرود ؟
در جواب این سوال باید بگوییم که :

  1. فارسی گیفت دارای نماد اعتماد الکترونیک (نماد اطمینان مشتری) میباشد ، برای اطلاعات بیشتر در مورد نماد اعتماد الکترونیک اینجا کلیک کنید.
  2. فارسی گیفت روزانه برای چند صد نفر واریز جم انجام میدهد در نتیجه برای جذب مشتریان بیشتر مطمئنا دست به چنین کاری نمیزند .
  3. صلاحیت صاحب سایت توسط پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفته و تایید شده است .
  4. کافیست یکبار از فارسی گیفت خرید کنید و تفاوت خدمت رسانی به مشتریان از نقطه صفر تا صد را با بقیه سایت ها مقایسه کنید .

اجازه ندهید هیچکس از دهکده شما لینک بگیرد !

بسیاری از سایت ها برای واریز جم و ورود به دهکده شما از شما درخواست کُد لینک دهکده میکنند و با استفاده از آن دهکده شما را به اکانت خودشان متصل میکنند ، این کار معایب بسیاری برای صاحب دهکده دارد که به آن میپردازیم :

  1. دهکده شما دارای ۲ صاحب میشود (یکی شما و دیگری کسی که دهکده شما را به اکانت خودش لینک کرده است)
  2. اگر زمانی تصمیم بگیرید که اکانت خود را بفروش برسانید و نخواهید اکانت اصلی را در اختیار خریدار قرار دهید میتوانید دهکده خود را به یک اکانت دیگر لینک کنید ولی اگر اینکار را قبلا کرده باشید دیگر این امکان برای شما وجود نخواهد داشت .
  3. بعضا شنیده شده که سایت هایی که با مشتریان خود اینچنین رفتار میکنند و از عدم آگاهی آنان سوء استفاده کرده و از دهکده آنان لینک میگیرند برای دادن اکانت دوم به صاحب واقعی دهکده از آنان درخواست پول تحت عنوان کارمزد کرده اند .

حرف آخر 

با توجه به ازدیاد سایت های فروش جم برآن شدیم تا با سیاست سود کمتر و فروش بیشتر به کاربرانی که قصد خرید جم دارند خدمت رسانی کنیم ولی متاسفانه شاهد حرف و حدیث ها و بعضا تهمت هایی توسط سایت های رقیب هستیم، خریداران عزیز  قضاوت در مورد خدمات و قیمت ها به عهده شماست و ما در اینجا نه وقت و نه علاقه ای به تخریب همکاران خود داریم فقط در این زمینه برای شما شفاف سازی کرده ایم تا احیانا از عدم آگاهی شما سوء استفاده ای صورت نگیرد  و در نهایت شما میتوانید بسته های جم کلش را با قیمت مناسب از فروشنده معتمد خود خریداری کنید .

برای خرید جم بازی کلش اف کلن اندروید یا اپل کلیک کنید

خرید گیفت کارت

خرید گیفت کارت ارزان

خرید جم کلش

نظر یا سوال خود را بنویسید 🤔

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از تخفیف‌ و قیمت‌های گیفتک باخبر شوید!