بازی پابجی موبایل: بهترین تجربه نبرد رویال در موبایل

در این مقاله به معرفی و بررسی بازی پابجی موبایل که در حال حاضر بلحاظ تعداد دانلود و محبوبیت دارای رتبه اول در ۱۰۰ کشور جهان است میپردازیم. برای آشنایی بیشتر و ریزه کاری‌های این بازی محبوب با ما همراه باشید.

مقدمه

همانطور که شاید بیشتر شما بدانید، همه چیز در پابجی موبایل از جمله یک جزیره ۸×۸ کیلومتری، اسلحه ها و تجهیزات، ماشین ها تقریبا با نسخه کامپیتری پابجی یکسان است. ۱۰۰ بازیکن بوسیله پاراشوت وارد نقشه بازی میشوند و سپس به غارت اسلحه و تجهیزات میپردازند؛ و برای ماندن بعنوان آخرین بازیکنان باقیمانده در نقشه میجنگند. همچنین همانند نسخه کامپیوتری این بازی؛ در نسخه موبایلی آن نیز میتوان بصورت انفرادی، دو نفره و یا تیمی بازی کرد.

بازی پابجی موبایل

محیط بازی و امکانات

نقشه و حتی حتی نام‌ بیس‌ها مثل: Rozhok، Prison، School  و Sosnovka Military در پابجی موبایل دقیقا مشابه نقشه در نسخه کامپیوتری این بازی است، از آنجایی که این بازی در موبایل انجام میشود، گرافیک بازی قابل مقایسه با نسحه کامویتری آن نیست اما میتوان گفت که بلحاظ کیفیت گرافیکی دارای رده بالا در بین بازی های موبایلی است. همچنین FPS (هر فریم در ثانیه) در نسخه موبایل میتوانست بهتر باشد.

نقشه بازی پابجی موبایل

همچنین در نسخه موبایلی برخی بهینه سازی ها برای سهولت بیشتر بازیکنان اعمال شده است. برای مثال، شما میتوانید تجهیزات یا اسلحه‌های نزدیکتان را بصورت اتوماتیک بردارید و بهتر از آن کادر زرد رنگ توصیه کننده که در آن تجهیزات را به شما نشان میدهد است. در مقایسه با نسحه کامپیوتری بازی، در حالت knocked down شما با سرعت بیشتری قادر خواهید بود جابجا شوید.

نمای بازی پابجی موبایل

در خلال اولین مرحله و زمانی که هنوز تازه وارد محسوب میشوید، اغلب با Bot ها بهتر مطابقت پیدا میکنید و به شکل بهتری خودتان را آموزش دهید و بنابراین راحتتر به پایان بازی برسید. هنگامی که شما بیش از یک سطح مشخص هستید، با بازیکنان واقعی مطابقت خواهید داشت که پیروزی یک مسابقه را دشوار می کند. با این حال، نسحه موبایل برای بازیکنان کهنه کار کامپیوتر، احتمالاً خیلی راحت به نظر خواهد رسید.

از نظر جنبه جنگی، در پابجی موبایل تسلط بر بازی نسبت به نسخه کامویتری آن کمتر است، زیرا دستیابی به یک هدف دشوار در همان زمان بسیار سخت است، هرچند که بازیکنان حرفه ای پابجی موبایل برای رفع این مشکل از تجهیزات اضافه این بازی مثل Game controller مخصوص پابجی استفاده میکنند و این مورد برای این دسته از بازیکنان نقطه ضعف محسوب نمیشود. در ابتدا  گزینه ای برای خرید اعتبار درون بازی که مستقیما روی کاراکتر شما تاثیر بگذارد و به آن امتیاز بدهد وجود نداشت و سکه هایی که در بازی بدست میاوردید فقط میتوانستند برای خریدن لباس های جدید استفاده شوند؛ اما حالا با خرید UC پابجی موبایل میتوانید به تجهیزات و امکاناتی که در بازی مورد نیازتان است دست پیدا کنید.

خرید گیفت کارت پلی استیشن

اسنایپر در پابجی موبایل

بطور خلاصه، پابجی موبایل نسحه ساده و راحتتری از بازی پابجی است؛ و شما همچنان میتوانید از هیجانی که در نسخه کامپیوتری این بازی است نیز لذت ببرید (مخصوصا اگر همراه با دوستانتان بازی کنید). نسخه موبایلی این بازی در گوگل پلی و اپ استور آناده دانلود است، پس اگر هنوز این بازی را امتحان نکردید پیشنهاد میکنیم برای یک تجربه عالی همین حالا این اپلیکیشن را دانلود کنید.

داخل بازی پابجی موبایل

خرید UC پابجی موبایل

برای آن دسته از بازیکنانی که تمایل به خرید UC و تهیه تجهیزات و سلاح های بیشتر دارند، این امکان را در سایت های گیفت و بیاگیفت فراهم کرده‌ایم تا بتوانید به راحتی به خرید UC پابجی موبایل بپردازید و در عرض زمان کوتاهی آنرا دریافت کنید. شایان ذکر است که برای خریدن UC هیچ نیازی به در اختیار قراردادن اکانت و پسورد آن نیستید و فقط کافی است که هنگام خرید Profile ID خود را در اختیار ما قرار دهید تا بتوانیم آنرا برای شما واریز کنیم.

میتوانید سوالات و نظرات خود را در مورد این بازی محبوب با ما و دیگر بازیکنان در قسمت نظرات با به اشتراک بگذارید.

تگ های نوشته: pubg mobile2 پابجی موبایل3
  • Ziyiya ziyiya گفته است:

    از وب فلم دانلود میکنم به گالری ذخیره نمیشود

  • بینامین گفته است:
  • نظر یا سوال خود را بنویسید 🤔

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    از تخفیف‌ و قیمت‌های گیفتک باخبر شوید!