اپل واچ به بازار آمد: خصوصیات watchOS 5

اگر شما صاحب یک اپل واچ هستید و فعلا نمی‌توانید سری چهارم این ساعت محبوب هوشمند را تهیه کنید، نگران نباشید. کمپانی اپل دقیقا مطابق با برنامه تعیین شده به‌روزرسانی watchOS 5 را بصورت همزمان با iOS جدید منتشر کرده است و شما می‌توانید همین حالا آنرا دانلود کنید.

با دانلود و نصب این به‌روزرسانی دقیقا همان قابلیت‌هایی را بدست می‌آورید که اپل در هفته ای که گذشت برای سری چهارم اپل واچ معرفی کرده است. مهمترین تغییرات این آپدیت جدید بالا بردن قابلیت‌های سنجش تندرستی و همچنین بهبود و هوشمندتر شدن دستیار سیری می‌باشد.

اول واچ شما به لطف watchOS 5 می‌تواند نوع ورزشی که می‌کنید را به طور هوشمندانه تشخیص بدهد، هم اینک میتوانید با امکاناتی بسیار پیشرفته‌تر از قبل، دویدن خود را پایش کنید و باید بدانید فعالیت‌هایی مثل کوهنوردی یا یوگا را نیز میتوانید تحت نظر بگیرد. همچنین از سوی دیگر سیری هم در اطاعت از فرمان‌های شما هوشمندتر عمل می‌کند و در نسخه جدید دیگر برای احضار شدن نیازی به گفتن «هی سیری» ندارد.

این دستیار هوشمند اپل اکنون در watchOS 5 از اپلیکیشن‌های شخص ثالث (Third Party) هم پشتیبانی می‌کند، و در واچ فیس اطلاعات بیشتری در اختیارتان می‌گذارد. همچنین شما می‌توانید از خصوصیت خوب و کاربردی میان‌برهای سیری (Siri Shortcuts) نیز استفاده کنید.

apple watch

از همه این ها که بگذریم، در این نسخه سیستم عامل شاهد اپلیکیشن‌های جدیدی نیز خواهید بود. watchOS 5 یک اپلیکیشن پادکست جدید معرفی کرده،است و همچنین یک برنامه واکی تاکی (WALKIE-TALKIE) که به شما اجازه می‌دهد که مثل بی سیم با دوستان خود به مکالمه صوتی بپردازید. یک قابلیت جالب و جدید دیگر هم امکان استفاده از اپل واچ به عنوان کارت دانشجوییست.خرید گیفت کارت

در حال حاضر دانشگاه های آلاباما و اوکلاهاما در کشور آمریکا از این خصوصیت ویژه پشتیبانی به عمل می‌آورند و گفته میشود در آینده ای نه چندان دور دانشگاه‌های بزرگ دیگری از سراسر دنیا نیز به پشتیبانان اضافه خواهند شد.خرید گیفت کارت psn امریکا

برای دریافت آخرین آپدیت اپل واچ می‌توانید همین حالا به اپلیکیشن Watch در آیفون‌تان مراجعه کرده و از بخش General وارد قسمت Software Update بشوید.

منبع: Engadget

تگ های نوشته: iOs 121 watchOS 51 آپدیت اپل واچ1

نظر یا سوال خود را بنویسید 🤔

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از تخفیف‌ و قیمت‌های گیفتک باخبر شوید!