اپل موزیک: آموزش خرید عضویت و دانلود برای اندروید

اگر نمیدانید که سرویس اپل موزیک چیست یا چه امکاناتی در اختیارتان قرار میدهد و یا قصد استفاده از آن در دستگاه های اندرویدی را دارید، در این مقاله این سرویس و هر آنچه مربوط به اپل موزیک را برایتان توضیح خواهیم داد.


اشتراک اپل موزیک در اندروید

خرید و استفاده از اپل موزیک در اندروید

شما میتوانید اشتراک اپل موزیک بگیرید، خواننده‌های ایرانی یا خارجی محبوب خود را انتخاب کنید و از گوش دادن به ترک ها و گلچین هایی که اپل موزیک برای شما آماده میکند در دستگاه اندرویدی خود لذت ببرید.

دانلود اپل موزیک برای اندروید

با اشتراک اپل موزیک؛ نه تنها شما به میلیون ها ترک و ترانه،گلچین ها، رادیو ها و پلی لیست ها دسترسی خواهید داشت؛ بلکه این اپلیکیشن با توجه به سلیقه و ذائقه موسیقی شما برایتان ترانه های پیشنهادی ارسال میکند.

همچنین شما تا زمانی که عضویت اپل موزیک را داشته باشید؛ میتوانید به این دنیای بزرگ موزیک ها از طریق تمام دستگاه های اندرویدی و غیر اندرویدی دسترسی داشته باشید. همچنین قادر خواهید بود که بصورت آفلاین و بدون اینترنت به آنها گوش دهید.

اگر به هردلیلی امکان دانلود اپلیکیشن اپل موزیک از گوگل پلی استور را ندارید؛ میتوانید برنامه اپل موزیک با لینک مستقیم را از سایت اپل دانلود کنید.

قیمت پلن‌های اپل موزیک در کشورهای مختلف متفاوت است و ما در این مقاله قصد داریم تا نحوه دانلود و خرید اشتراک برای کشور آمریکا را توضیح دهیم.

موارد مورد نیاز برای دریافت و خرید اشتراک اپل موزیک

 • شما به گوشی یا تبلت اندرویدی که دارای سیستم عامل اندروید ۵.۰ (Lollipop) یا جدیدتر باشد نیاز دارید.
 • باید اپلیکیشن اپل موزیک را از گوگل پلی استور دانلود کنید.
 • باید یک اپل آیدی آماده داشته باشید و اگر اپل آیدی ندارید باید آنرا بسازید؛ ساختن اپل آیدی رایگان است.

انواع اشتراک در اپل موزیک

در سه حالت مختلف میتوانید اشتراک اپل موزیک داشته باشید:

 1. اشتراک شخصی
 2. اشتراک خانوادگی
 3. اشتراک دانشجویی / دانش آموزی

آموزش دانلود و خرید اپل موزیک

 • اپلیکیشن اپل موزیک را اجرا کنید. اگر برای اولین بار این برنامه را اجرا میکنید، شما میبایست پیغام خوش آمدگویی به اپل موزیک را مشاهده کنید و اگر این پیغام را نمیبینید، روی گزینه For You تپ کنید.
 • برای شروع روی گزینه پیشنهاد شده تپ کنید. توجه داشته باشید اگر برای اولین بار است که از اپل موزیک در اپل آیدی خود استفاده میکنید، هزینه اشتراک برای اولین ماه رایگان است.
 • یکی از پلن های اشتراک موجود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید پلن Individual subscription برای اشتراک شخصی و پلن Family subscription برای اشتراک چند نفره و خانوادگی است که قیمت این پلن‌ها نیز با یکدیگر متفاوت هستند.
 • گزینه Existing Apple ID را انتخاب کرده؛ اپل آیدی و کلمه عبور آنرا وارد کنید. اگر اپل آیدی ندارید باید یکی بسازید. همچنین بعد از وارد کردن اپل آیدی اگر از شما کد تایید خواسته شد، به این معنی است که شما کد تایید دو مرحله ای را برای حساب کاربریتان فعال کردید.
 • در مرحله بعدی، از شما اطلاعاتی نظیر آدرس و نحوه پرداخت اشتراک خواسته خواهد شد، یک آدرس در کشور آمریکا و ایالت کالیفرنیا برگزینید. همچنین توجه کنید که کاربران ایرانی برای پرداخت عضویت باید از گیفت کارت استفاده کنند.

خرید گیفت کارت اپل برای عضویت در اپل موزیک

با توجه به عدم وجود کارت های بین المللی همچون ویزا، مسترکارت یا امریکن اکسپرس؛ شما میبایست برای پرداخت هزینه اشتراک اپل موزیک از گیفت کارت اپل استفاده کنید. برای این منظور میتوانید از صفحه اصلی فروشگاه گیفتک یک کارت ۱۰ دلاری اپل (بسته به پلنی که انتخاب کردید) برای پرداخت عضویت ماهیانه پلن شخصی بخرید.

نظر یا سوال خود را بنویسید 🤔

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از تخفیف‌ و قیمت‌های گیفتک باخبر شوید!