امکانات iOS 12 : قدرت بیشتر برای شما

iOS 12 :طراحی iOS نسخه ۱۲ به گونه ای است که در آیفون و آیپد سرعت بیشتری را بچشید. پاسخگویی بیشتر و لذت بیشتر با iOS نسخه ۱۲ امکانپذیر است. در این مقاله شما را با آخرین امکانات و پیشترفت های پیشرفته ترین سیستم عامل موبایل در جهان آشنا خواهیم کرد.

کارایی

سرعت بخشیدن به کارهای روزانه

فرقی نمیکند که از آیفون استفاده میکنید یا آیپد، iOS بطور کلی برای سرعت و پاسخگویی بیشتر طراحی شده است. کارهای روزمره مانند استفاده از دوربین یا تایپ کردن با سرعت بیشتری امکانپدیر شده است و نکته قابل توجه اینجاست که شما میتوانید این کارهای روزمره را همزمان باهم انجام دهید و خللی در سرعت پردازش مشاهده نکنید. این پیشر فتهای سرعت بر روی تمامی آیفون ها (تا آیفون ۵s) و آیپد ها (تا iPad Air) اعمال شده است.

گیفت کارت اپل

افزایش سرعت

  • سرعت فراخوانی دوربین و عکس گرفتن تا ۷۰٪
  • نمایش صفحه کیبورد تا ۵۰٪
  • سرعت اجرای برنامه تحت فشار تا ۲ برابر

فیس تایم (FaceTime)

در نسخه جدید iOS امکان مکالمه همزمان در فیس تایم محیا شده است،

شما میتوانید در لحظه با ۳۲ نفر یکجا فیس تایم انجام دهید. فیس تایم بصورت اتوماتیک اندازه تصویر (Thumbnail) فردی که در حال صحبت است را بزرگتر میکند و شما هنگام مکالمه با چند نفر متوجه خواهید بود که در حال حاضر چه کسی صحبت میکند.خرید گیفت کارت

مموجی (Memoji)

در نسخه جدید شما میتوانید مموجی مخصوص خودتان را بسازید که با چهره و حالت شما منطبق باشد. به تعدادی که دوست دارید شخصیت بسازید و در گفتگو ها از آنها استفاده کنید.

انی موجی (Animoji)

چهار انی موجی جدید با نام های Koala و Tiger و Ghost و T. rex اضاقه شده اند که میتوانید در چت ها چشمک بزنید شکلک در بیاورید زیرا که انی موجی ها بیشتر از همیشه هوشمندانه تر به حالات چهره شما تغییر شکل میدهند.

افکت های دوربین

شما میتوانید با استفاده از فیلترها و افکت ها و استیکرهای با مزه ای که به دوربین اضافه شده اند، عبارات یا تصاویر مورد نظرتان را هنگام ارسال فیلم یا عکس در iMessage یا FaceTime اضافه کنید.

تگ های نوشته: ios2 اپل3

نظر یا سوال خود را بنویسید 🤔

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از تخفیف‌ و قیمت‌های گیفتک باخبر شوید!