آپدیت کلش رویال

همراهان عزیز  گیفتک 🙂

اولین آپدیت بزرگ کلش رویال در راه است، برای شما به اختصار در مورد این آپدیت بصورت اختصاصی مطلبی را آماده کردیم که امیدواریم لذت ببرید.

آپدیت کلش رویال

به گفته سوپرسل آپدیتی که باید هفته آینده منتظر آن باشیم به شرح زیر است :

عرصه افسانه ای

عرصه افسانه ای و فصل ها (LEGENDARY ARENA & SEASONS)

  • عرصه افسانه ای (Legendary Arena) : هنگامی که تعداد کاپ شما از ۳۰۰۰ عدد بیشتر شود این عرصه (Arena) برای شما باز خواهد شد.
  • فصل ها : هر ۲ هفته یکبار، بازیکنانی که تعداد کاپ آنان بیشتر از ۳۰۰۰ عدد باشد مجددا تعداد کاپ آنان ریست شده و به تعداد ۳۰۰۰ عدد باز میگردد و مقدار کاپی که از آنان کسر میشود به امتیاز نیروهای افسانه ای آنان در پروفایل اضافه میشود.

قوانین مسابقات (TOURNAMENT RULES)

  • قوانین مسابقه : مسابقاتی تحت عنوان Tournament Standard به بازی اضافه خواهد شد و همچنین امتیازاتی تحت عنوان Level caps نیز برای هر بازیکن در نظر گرفته میشود و درصورتی که هربازیکن شرایط ورود به بازی های دوستانه را داشته باشد میتواند در مسابقات نیز شرکت کند . به گفته سوپر سل این شرایط یا همان Level Caps عبارتند از : برج تاج و تخت سطح ۸ (King & Crown Towers 8) ، کارت های عمومی سطح ۸ (Common Cards 8) ، کارت هایی که به ندرت یافت میشوند سطح ۶ (Rares 6) و کارت های حماسی سطح ۳ (Epics 3) . شایان ذکر است مدت هر مسابقه ۳ دقیقه بطول میانجامد و وقت اضافه ای در کار نخواهد بود.
  • برای چه ما باید کارت هایی که شرایط Level Caps را دارا هستند بجای کارت های عادی انتخاب کنیم ؟ به گفته سوپرسل و سازندگان بازی کلش رویال علت این موضوع این است که انگیزه بازیکنان برای ارتقا دادن سطوح کارت ها بیشتر شود.
  • برای چه میبایست کارت ها دارای سطوح Level Caps باشند ؟ به گفته سوپرسل علت آنست که برای بدست آوردن این کارت ها میبایست حداقل  یک بازیکن ۳ ماه بازی کند تا به این سطوح برسد و شخصی که ۳ ماه بازی کرده باشد با توجه به اینکه در سطح خوبی از نظر بازی کردن و نحوه استفاده درست از کارت ها قرار گرفته است لذت بیشتری از شرکت در مسابقات استاندارد خواهد برد.
    خرید گیفت کارت

تعادل (Balance)

  • قیمت هر نبرد: در آپدیت جدید کلش رویال پرداختن سکه برای هرباز شرکت در نبرد معمولی و نبردهای دوستانه حذف شده است و به گفته سوپر سل دلیل این موضوع درخواست زیادی بوده که بازیکنان داده بودند و ابراز نارضایتی از این موضوع کرده بودند.
  • قفسه نگهداری صندوق های طلا: برای جبران موضوع حذف شدن پرداخت سکه برای شرکت در نبرد ، قفسه های نگهداری طلا مقدار کمی از طلا را برداشت میکند .

جم کلش رویال

همانطور که مستحضر هستید وب سایت فارسی گیفت باتوجه به درخواست شما عزیزان امکان خریدن جم کلش رویال را در سایت فراهم کرده است. اگر نیاز به خرید جم کلش رویال دارید میتوانید اینجا و یا روی لینک زیر کلیک کنید.

جم کلش رویال

منابع

نظر یا سوال خود را بنویسید 🤔

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از تخفیف‌ و قیمت‌های گیفتک باخبر شوید!