آپدیت صندوق های کلش رویال

همراهان عزیز گیفتک 🙂

آپدیت جدید کلش رویال در تاریخ نهم فوریه ۲۰۱۶ برابر با بیستم بهمن ماه نود و چهار در راه است. لازم دانستیم اطلاعات مربوط به این آپدیت را بصورت اختصاصی برای شما ترجمه و آماده کنیم، امیدواریم لذت ببرید.

Buy Clash Royale Gems

آپدیت جدید کلش رویال

جایزه صندوق ها و موجودی کارت ها (Chest Rewards & Card Balance)

 • جایزه های آرنا ۳ تا ۷ (Arena 3-7 Chests) :

در آپدیت جدید پس از بازکردن هر صندوق از کارت های بیشتر و طلای بیشتری برخوردار خواهید شد، برای تسریع در پیشرفت بازی از جم کمتری میتوانید استفاده کنید (مقدار جم ها) ضمن اینکه نسبت به گذشته با جم کمتر پیشرفت بیشتری خواهید داشت.

 • بچه پکا (Mini P.E.K.K.A) : عمر مینی پکا ۳% افزایش پیدا خواهد کرد.

همانطور که میدانید قدرت تخریب پکا بسیار بالا است ولی عمر آن نسبت به پکا بودنش پایین است که در این آپدیت این مشکل برطرف خواهد شد و مینی پکا به اندازه ۳% عمر بیشتری نسبت به گذشته خواهد داشت که این موضوع برای کسانی که در بازی از پکا استفاده میکنند موضوع مهمی است.

 • والکیری (Valkyrie) :

سرعت حمله والکیری از ۱٫۶ ثانیه به ۱٫۵ ثانیه افزایش یافته و بازیکنانی که از این نیرو ایتفاده میکنند میتوانند انتظار سرعت بهتری از والکیری در حمله های خود را داشته باشند.

 • جاینت (جیانت) (Giant) :

عمر جاینت این نیروی دوست داشتنی و خونسر به میزان ۵% افزایش یافته است که احتمالا تاثیر بسیار زیادی بر روند حمله خواهد داشت . همچنین این تغییر در عمر جیانت باعث خواهد شد که همانند پکا و گالم، جاینت نیز به یک گزینه مجزا تبدیل شود.

 • خانه اسکلت ساز (Tomstone) :

هنگامی که خانه اسکلت ساز تخریب میشود بجای ۶ عدد اسکلت ، تعداد ۴ عدد اسکلت تولید خواهد شد. همانطور که میدانید این نیرو بسیار پر طرفدار بوده و با ۳ عدد الکسیر میزان قابل توجهی از دفاع توسط این نیرو در اختیار بازیکن قرار میگیرد.

 • مورتار (Mortar) :

عمر موتار (توپخانه) از مدت ۲۰ ثانیه به ۳۰ ثانیه افزایش پیدا خواهد کرد.

 • برج بمب انداز (Bomb Tower) :

سرعت حمله اسکلتی که از بالای برج به دشمن بمب پرتاب میکند از میزان ۱٫۷ ثانیه به ۱٫۶ ثانیه افزایش پیدا خواهد کرد. این نیرو به دلیل کُند بودن کمتر استفاده میشود که انتظار میرود با این تغییر بازیکنان شانس دوباره ای به این کارت دهند.

 • ماسکیتر (دهتر تیرانداز) (Musketeer) :

میزان صدمه و تخریبی که این نیرو وارد میکند به میزان ۲۵% کاهش خواهد یافت و قیمت الکسیر این کارت به ۴ عدد از ۵ عدد کاهش میابد.

 • تسلا (Tesla) :

rقدرت تخریب تسلا به میزان ۷% افزایش خواهد یافت. همچنین این کارت یکی از کم کاربردترین کارت های بازی بشمار میرود که با این تغییر احتمالا تسلا به یکی از گزینه های پر مصرف تبدیل خواهد شد.

 • ایکس بو (X-Bow) :

زمان آماده شدن ایکس بو از ۵ ثانیه به ۳ ثانیه کاهش یافته است که این موضوع باعث خواهد شد این کارت به یکی از جدی ترین و خطرناک ترین و پرکاربرد ترین کارت ها تبدیل شود.

 • زپ (اسپل لایت کوچک) (Zap) :

قدرت تخریب این کارت به میزان ۶% افزایش خواهد یافت ، به گفته سازندگان بازی استفاده از این کارت زیاد مشاهده نشده و در نتیجه افزایش قدرت تخریب این نیرو باعث خواهد شد که این کارت نیز به یکی از کارت های پُر استفاده تبدیل شود.

در صورتی که در مورد این آپدیت نظری دارید میتوانید در تالارهای گفتگوی مربوط به بازی کلش رویال مطرح کنید، البته در نظر داشته باشید که نظرتان را باید به زبان انگلیسی برای سازندگان این بازی محبوب ارسال کنید. برای ورود به انجمن های تخصصی بازی کلش رویال اینجا کلیک کنید.

خرید جم کلش رویال

جم کلش رویال

آپدیت کلش رویال و خرید جم کلش رویال

همانطور که مطلع هستید بسته های جم کلش رویال با قیمت مناسب و پشتیبانی عالی برای خرید آماده هستند که میتوانید برای کلش رویال اندروید یا اپل جم خریداری کرده و به پیشرفت خود در این بازی سرعت بسیار بیشتری ببخشید. برای خرید جم کلش رویال اینجا کلیک کنید.

 خرید گیفت کارت

منبع :

سایت رسمی کلش رویال به آدرس اینترنتی http://www.ClashRoyale.com

نظر یا سوال خود را بنویسید 🤔

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از تخفیف‌ و قیمت‌های گیفتک باخبر شوید!