آپدیت کلش اف کلنز جدید ۱۰ تیر ماه ۹۴

برای مطالعه آپدیت تاون هال ۱۱ اینجا کلیک کنید

سلام 🙂

آپدیت کلش اف کلنز

امروز اخبار خوبی را برای شما آماده کردیم ، بزرگترین آپدیت جدید بازی محبوب کلش اف کلنز در ۹ ماه گذشته که در تیرماه ۹۴ (July 2015) منتشر شده است و امکانات جدید و جذابی را برای دوستداران این بازی فراهم کرده به بازار آمد.

خرید گیفت کارت
در این خبر قصد داریم تا به اختصار به معرفی این امکانات بپردازیم ، ضمنا در رابطه با جزییات این امکانات میتوانید در روزهای آینده به این پست مراجعه کنید و از آنان آگاه شوید . این مطلب بصورت اختصاصی و برای اولین بار در میان سایت های فارسی زبان توسط تیم ترجمه گیفتک آماده و منتشر شده است و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع برای همگان آزاد است .

امکانات جدید اضافه شده در آپدیت تیرماه (July 2015)

 • ظهور ابرقدرت ها

 1. اضافه شدن ۳ اسپل (جادو یا معجون) جدید به دارک اسپل فکتوری (کارخانه اسپل سازی)
 2. اضافه شدن دراگون لول ۵ با نگاه طلایی برای تان هال ۱۰
 3. ایر سوییپر (Airsweeper) (فوت کننده) دوم برای کمک رسانی بیشتر به دفاع هوایی و قابل دسترس در تان هال ۹ .
 4. اضافه شدن لیگ های جدید شامل : لیگ تایتان و لیگ افسانه ای جاودانه
 • ۱- دارک اسپل فکتوری

تحت کنترل در آوردن دارک الکسیر جهت ایجاد و ساختن اسپل هایی با تاکتیک های پیشرفته ، قابل دسترس از تان هال ۸ به بعد. که به شما امکان ساختن دارک اسپل های زهر ، زمین لرزه و شتاب را میدهد که به معرفی یک به یک آنان میپردازیم .

دارک اسپل فکتوری بازی کلش

جادوی زهر : با این اسپل میتوانید یک ابر سمی ایجاد کنید که این ابر سمی باعث میشود نیروهای دفاعی دشمن کُند شوند، و سلامتی آنان صدمه ببیند .

اسپل زهر بازی کلش
جادوی زمین لرزه : با این اسپل میتوانید از هیت پینت (Hit point) دیوار ها و سازه ها بکاهید .

جادوی زمین لرزه

جادوی شتاب : با این اسپل میتوانید یک شتاب باورنکردنی بی سابقه به نیروهای خود ببخشید ، این اسپل نصف فضای ذخیره سازی نسبت به Rage Spell رو اشغال میکند.

جادوی شتاب بازی کلش

دارک اسپل ها نصف فضا را نسبت به اسپل های معمولی اشغال میکنند، شما میتوانید دارک اسپل ها را با اسپل های معمولی میکس کنید و این امکانات را یکجا تجربه کنید .

خرید گیفت کارت

 • ۲- دراگون لول ۵

دراگون (اژدها) لول 5 کلش

نیروهای هوایی که تحت تاثیر فوت کننده ها (Airsweepr) به عقب رانده میشدند و تقریبا کارایی خودشونو از دست داده بودن در این آپدیت با حضور دراگون لول ۵ این کارایی به این نیروها و اصولا اتک زدن هوایی برگردانده شده . بازیکنانی که به اتک زدن هوایی علاقه داشتند میتوانند از لذت حضور دراگون لول ۵ با نگاهی طلایی در بین تروپس هوایی خود لذت ببرند ، بنظر میرسه این لول از دراگون سریع تر هم شده است و البته و مسلما قدرت تخریبی بالاتر و هوشمندانه تر هم پیدا کرده است . شکل ظاهری دراگون لول ۵ هم بسیار جذاب و با ابهت شده . که در تصویر پایینی مشخص است .

شکل ظاهری دراگون لول 5

 • ۳- ایر سوییپر (Air Sweeper) دوم 

از آنجایی  که با ایر سوییر در آپدیت قبلی آشنا شدید نیازی به توضیحات با جزییات نیست و در این آپدیت با توجه به حضور دراگون لول ۵ یک ایر سوییپر (فوت کننده) بیشتر میتوانید داشته باشید که از تان هال ۹ به بعد قابل دسترس خواهد بود.

فوت کننده هوایی - ایر سوییپر

 • ۴- لیگ های جدید و تورنومنت لیگ افسانه ای

در آپدیت جدید لیگ تایتان (Titan) و لیگ فوق العاده افسانه ای (The Ultra-prestigious Legend League) به بازی اضافه شده اند، که با داشتن حداقل ۵۰۰۰ کاپ میتوانید وارد این لیگ شوید.

آپدیت کلش اف کلنز

لیگ چمپیون نیز، ۳ مرحله ای شد .
برای ورود به لیگ چمپیون ۳ تا ۱ به ۳۲۰۰ تا ۴۰۹۹ کاپ احتیاج دارید .
برای ورود به لیگ تایتان ۳ تا ۱ به ۴۱۰۰ تا ۴۹۹۹ کاپ احتیاج دارید.
برای ورود به لیگ افسانه ای به حداقل ۵۰۰۰ کاپ احتیاج دارید و برای ماندن در این لیگ میبایست همیشه تعداد کاپ های شما بیشتر از ۵۰۰۰ عدد باشد .

لیگ افسانه ای کلش

همچنین با این تعداد کاپ میتوانید وارد تورنومنت (مسابقات دوره ای) این لیگ شوید که هر ماه بین تاپ پلیر های جهان (برترین بازیکنان جهان) برگزار میشود و در پایان دوره مجددا تعداد کاپ ها به ۵۰۰۰ برمیگردد و امتیازات کسب شده برای همیشه در پروفایل کاربرانی که موفق به کسب امتیاز شده اند ثبت میگردد که این باعث درج اعتبار و اهمیت پروفایل یک بازیکن نیز خواهد شد .

امتیاز در لیگ افسانه ای کلش

نکته مهم در مورد این آپدیت ، معتبر شدن و اهمیت یافتن لیگ هاست ، که رقابت بر سر جایگاه های بالا از این پس بسیار افزایش خوهد یافت . همچنین در لیگ های بالاتر حجم منابعی که در اختیار بازیکن اتک زننده (درصورت شکست دشمن) قرار میگیرد بسیار بسیار چشمگیر است .

لیگ افسانه ای و منابع زیاد در کلش

دیگر امکانات اضافه شده در آپدیت : 

 • زمان آماده شدن اسپل ها (جادوها) در بازی کمتر شده .
 • اسپل های اضافی میتوانند در اسپل فکتوری صف بکشند حتی اگر اسپل فکتوری پُر باشد (مانند ساختن نیروها که بعد از پُر شدن زمین های نیروها باز میتوانید تعداد زیادی از آنها را برای ساخت در صف قرار داد).
 • همه منابع اعم از طلا ، دارک و الکسیر از صدمه دیدن مستقیم توسط هر نوع اسپلی در امان خواهد بود .
 • زمان تورنومت های کلن های برتر جهان به ۱ ماه افزایش یافته و جم (الماس) های بیشتری به برندگان تعلق خواهد گرفت .
 • هزینه ساختن آرچر ، بربر ، پکا و دراگون در بعضی از لول ها مطابق با لول شده (به این معنی که در برخی از لول ها گرانتر و در برخی ارزانتر شده است).
 • اضافه شدن هیت پُینت (Hit point) بعضی از سازه ها.
 • حالت اشعه اینفرنو در حالت سینگل مقداری سریع تر از گذشته به بیشترین حالت دفاعی خودش میرسه .
 • کلیه نیرو ها و کینگ و کویین کمتر به سراغ تخریب دیوار ها میروند و فقط زمانی که واجب باشد به تخریب دیوار ها میپردازند (حتی کویین!) .
 • کلیه نیروها و کینگ و کویین برای از بین بردن هدف به زدن دیوارها ادامه نمیدهند (خیلی باهوش تر شدن 🙂 )
 • زمانی که دیواری تخریب شد، وال برکر ها به سمت دیوارهایی که برای تخریب اولویت بیشتری دارند حرکت میکنند . (یکم باهوش تر شدن)
 • موارد نادری که در آنها دیده میشد کینگ و کویین به تماشای دشمن میپرداختند و هیچ عکس العملی نشان نمیدادند برطرف شده است .
 • یک دکمه جدید به اسم دکمه آموزشی (Training) در قسمت بالای دکمه اتک (Attack) اضافه شده است که بوسیله آن میتوانید نیروهایی که نیاز دارید را یکجا برای ساخته شدن (آموزش دادن) انتخاب کنید و دیگر مثل گذشته نیاز نیست که برای ساختن نیروها به همه باراکس های خود مراجعه کنید .
 • در قسمت Army Overview میتوانید بین بیلدینگ ها راحت تر بچرخید .
 • در قسمت تنظیمات میتوانید چت هایی که شما نمیپسندید را از چتروم کلن فیلتر کنید .
 • در چتروم زبان های عربی و چینی ساپورت میشوند .

خرید گیفت کارت ارزان

 • نظر یا سوال خود را بنویسید 🤔

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  از تخفیف‌ و قیمت‌های گیفتک باخبر شوید!