آپدیت جدید کلش رویال – متعادل کردن کارت ها

توجه: جم کلش رویال از ابتدای سال ۹۶ در این سایت فروخته نخواهد شد.

 

جزئیات آپدیت جدید کلش رویال که در تاریخ ۲۳ مارچ مورخ ۴ فروردین منتشر میشود به شرح زیر است .
سعی کردیم تا این مطلب را به بهترین شکل ممکن برای شما ترجمه کنیم تا بتوانید از این اخبار بهترین استفاده را بکنید و همچنین با در نظر گرفتن تغییرات جدید کارت ها نتیجه مطلوبی از بازی کردن بگیرید و از آن لذت ببرید، همچنین توضیحاتی در مورد خرید جم کلش رویال را نیز برای شما قرار دادیم که در انتهای این مطلب قابل دسترس خواهد بود، دانلود آخرین نسخه بازی کلش رویال که حاوی تغییرات زیر است به محض اینکه دردسترس قرار گرفت در همین پست در اختیار شما قرار خواهد گرفت. 

آپدیت 4 فروردین کلش رویال

خرید گیفت کارت

متعادل کردن قدرت کارت ها در راه است

اولین دوره متعادل سازی کارت های کلش رویال در راه است ، سازندگان بازی پس از بررسی دقیق و تست هایی که انجام داده اند قصد دارند که قدرت کارت ها را متعادل کنند تا هنگام بازی کلش رویال بازیکن لذت بیشتری ببرد و بازی یک رویکرد منطقی را در پیش بگیرد. البته میشود گفت که این دومین باری است که سازندگان بازی کلش رویال و کمپانی سوپرسل دست به متعادل تر کردن کارت ها میزنند اما اولین باری است که بصورت گسترده تمام کارت ها را بررسی و متعادل میکنند . طبق گفته سوپرسل متعادل سازی تا اطلاع ثانوی هرماه انجام خواهد شد و در مورد آن یک مطلب منتشر میشود که شما میتوانید مطالب مربوط به آنرا در فارسی گیفت مطالعه کنید.
یکی از اصول طراحی هسته بازی متعادل سازی ارجهیت حمله به دفاع است، که بدون شک بارها در مورد آن توضیحاتی داده شده است.
در این تغییرات سازندگان بازی بدنبال رفع عیب و ایرادهای کارت هایی هستند که از آنها کمتر استفاده میشود و باعث میشود که بازیکنان از ترکیب های حمله یا دفاعی خسته کننده استفاده کنند. در زیر به شرح دقیق تغییرات هرکارت به تفکیک پر داخته ایم:

  • ایکس بو (X-Bow) : کاهش رنج پرتاب از ۱۳ به ۱۲ 
   برد ایکس بو از مقدار ۱۳ به ۱۲ کاهش پیدا خواهد کرد و کاهش برد پرتاب ایکس بو به این معنی است که دیگر شما نمیتوانید ایکس بو را پشت سر تسلا قرار دهید یا پشت رودخانه قرار دهید و همچنان برج های دشمنان را هدف قرار دهید و آنها را تخریب کنید .
  • تسلا (Tesla) : کاهش سرعت ضربه زدن تسلا از ۰٫۷ ثانیه به ۰٫۸ ثانیه و کاهش عمر تسلا از ۶۰ ثانیه به ۴۰ ثانیه
   کاهش سرعت ضربه زدن تسلا باعث میشود که زمانی که با چندین نیرو به آن حمله میشود شانس بیشتری برای تخریب آن وجود داشته باشد، که در گذشته این امکان وجود نداشت و زمانی که دشمن شما از یک تسلا استفاده میکرد تقریبا ورود به حریم برج هایش برای شما غیر ممکن میشد. همچنین نمرکز تسلا به اهداف کوچک تر متمایل خواهد شد.
  • کنون (Canon) : کاهش عمر کنون از ۴۰ ثانیه به ۳۰ ثانیه
   طبق بررسی که انجام شده است مقدار قدرت دفاعی که توسط کنون به شما داده میشود بسیار بیشتر از ارزش ۳ الکسیر است و بنابراین کاهش عمر آن قدرت کارت را متعادل تر خواهد کرد.
  • پرنسس (Princess) : کاهش ۱۰% عمر پرنسس
  • آیس ویزارد (Ice Wizard) : افزایش قدرت تخریب به میزان ۵%
  • همانطور که میدانید قدرت اصلی جادوگر یخ یا همان ایس ویزار کنترل است، اما افزایش قدرت تخریب آن میتواند ارزش آنرا بالاتر ببرد و تهدید جدی تری بحساب بیاید.
  • پرنس (Prince) : کاهش سرعت شارژ شدن به میزان ۱۳% 
   پرنس یکی از پراستفاده ترین کارت های بازی است ،
  • دارک پرنس (Dark Prince) :  کاهش سرعت شارژ شدن به میزان ۱۳%
   هر دو شاهزادگان سوار بر یک نژاد از اسب میشوند و از این رو هنگامی که هردوی آنها را درکنار یکدیگر به سمت دشمن روانه میکنید آنها با سرعت مشابه یکدیگر حرکت میکنند و جلوه زیباتری خواهد داشت.
  • والکیری (Valkyrie) : افزایش عمر و قدرت تخریب به میزان ۱۰% 
   میزان استفاده از کارت والکیری نسبتا کم است اما همچنان نیاز است که این کارت هم جایگاه مناسب خود را بین بازیکنان پیدا کند و افزایش عمر و قدرت تخریب این کارت کمک زیادی به این امر خواهد کرد.
  • رویال جاینت (Royale Giant) : افزایش قدرت تخریب به میزان ۲۰%
   میزان استفاده از کارت رویال جاینت یا به قول بعضیها رویال جیانت بسیار کم است ، سازندگان بازی قصد دارند تا به این کارت بجای عمر بیشتر قدرت تخریب قابل ملاحظه ای ببخشند که پیش بینی میشود این امر باعث خواهد شد از این مارت بیشتر استفاده شود.
  • جاینت (Giant) : افزایش قدرت تخریب به میزان ۵% 
   افزایش قدرت تخریب جاینت بجای افزایش مقدار عمر این کارت باعث میشود که کمی کارت متقاعد کننده تری در مورد حمله باشد بجای آنکه بیشتر از آن برای دفاع استفاده شود.
  • ریج یا همان جادوی بنفش (Rage) : اقزایش سرعت حمله و جابجایی به مقدار ۴۰% از مقدار ۳۵% و کاهش مدت عملکرد آن به میزان ۲۰%
   اسپل ریج میتواند یکی از جالبترین کارت ها در طول دوئل باشد، اما در حال حاضر این کارت محبوب به اندازه کافی قوی نیست ، با افزایش سرعت حمله و جابجایی آنهم به میزان ۴۰% و کاهش زمان عملکرد این کارت به میزان ۲۰% این کارت به میزان لازم قوی و ابزاری مناسب در حمله ها خواهد شد.
  • زهر یا همان جادوی پویزن (Poison) : افزایش قدرت صدمه زدن به میزان ۵% 
   انصافا این کارت خیلی کم استفاده میشود و افزایش قدرت آن میتواند آنرا به یکی از کارتهای جالب توجه بین جادو و اسپل ها  تبدیل کند، مخصوصا میتواند انتخاب بهتری نسبت یه فایربال بکند.
 • میرور (Mirror) : کاهش کارت های لجندری میرور شده به میزان ۱ سطح 
  کارت های لجندری یا همان افسانه ای هنگام میرور شدن یک لول کاهش خواهند یافت به عنوان مثال هنگامی که میرور شما لول ۵ است ، کارت لجندری شما که میرور میشود بجای لول ۳ ، لول ۲ خواهد شد و این در مورد تمامی کارت های افسانه ای صادق است. در تصویر زیر جدول نرخ میرور شدن کارت ها را میتوانید ببینید.
 • سه تفنگدار (Three Musketeers) : کاهش هزینه ساخت از ۱۰ الکسیر به ۹ الکسیر
  برای ساخت کارت ماسکیترز یا همان سه تنفنگدار هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد، کم شدن هزینه این کارت باعث خواهد شد که استفاده از آن بیشتر و ریسک آن منطقی تر شود.
 • آرچرها (Archers) : حمله اولیه سریعتر
  نرخ استفاده از آرچرها نسبت به اوایل بازی افت داشته است، در صورتی که گابلین ها در تمامی سطوح محبوب باقی مانده اند بنابراین سرعت حمله آرچرها افزایش پیدا خواهد کرد تا استفاده از این کارت بین بازیکنان بیشتر از گذشته رونق پیدا کند.
 • بالون (Ballon) : افزایش عمر به میزان ۵% 
  نرخ استفاده از کارت بالون در کاپ های بالا کم است و در نتیجه افزایش ۵% به عمر این کارت باعث خواهد شد که در کاپ های بالا هم بتواند برج ها را تخریب کند.
 • ویچ (Witch) : افزایش قدرت تخریب به میزان ۵%
  نرخ استفاده از کارت ویچ در کاپ های بالا کم است و افزایش قدرت تخریب آن کمک بسیاری میکند تا بازیکنان از این کارت بیشتر در کاپ های بالا استفاده کنند .

ضمنا شما میتوانید در انجمن های کلش رویال نظرات خود را (البته به زبان انگلیسی) برای سازندگان بازی بنویسید .

دانلود آپدیت جدید کلش رویال

به محض منتشر شدن نسخه ۴ فروردین لینک دانلود آن در همین قسمت قرار خواهد گرفت.

خرید جم کلش رویال

همانطور که میدانید فارسی گیفت به عنوان یکی از معتبرترین مراجع فروش جم کلش در خدمت شماست، شما میتوانید برای سرعت بخشیدن به روند بازی و دسترسی به نتیجه مطلوب در بازی کلش رویال جم خریداری کنید که این امر در صفحه نخست فارسی گیفت امکانپذیر است ، البته فراموش نکنید که استفاده از جم راه و روش و اصول خاصی دارد که شما بتوانید از جم های خود بهترین استفاده کنید و جم های خود را هدر ندهید، در گذشته آموزشی را منتظر کردیم که در آن نحوه صحیح استفاده از جم ها را توضیح دادیم ، اگر این مقاله را مطالعه نکردید اینجا کلیک کنید تا بدانید روش صحیح استفاده از جم بازی کلش رویال چگونه است. همچنین برای خرید جم کلش رویال روی تصویر زیر کلیک کنید.

البته برای خرید جم راه دیگری نیز وجود دارد و آن خرید گیفت کارت گوگل پلی برای دستگاه های اندروری و خرید گیفت کارت آیتونز برای دستگاه های اپل است که میتوانید این گیفت کارت ها را از صفحه اول سایت گیفتک تهیه کنید ، ضمنا باید بدانید که خرید جم کلش رویال با استفاده از گیفت کارت با توجه به تحریم هایی که توسط این ۲ کمپانی و مخصوصا کمپانی گوگل وجود دارد کار ساده ای نیست و اگر اطلاعاتی در مورد استفاده از گیفت کارت ندارید از دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارند کمک بگیرید.

برگردان به زبان فارسی : تیم ترجمه گیفتک

نظر یا سوال خود را بنویسید 🤔

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از تخفیف‌ و قیمت‌های گیفتک باخبر شوید!