آپدیت جدید کلش تاون هال ۱۱

تاون هال ۱۱ و سیستم های دفاعی جدید

بالاخره آپدیت تاون هال ۱۱ در راه است ! (روز ۱۹ آذرماه تاون هال ۱۱ آماده شد)

کمپانی سوپر سل بالاخره از این خبر پرده برای بازیکنانی که بی صبرانه در انتظار تایید این خبر بودند برداری کرد . و درست در آغفاز مراسم کلش کان ClashCon فیلمی از صحنه های این آپدیت را به شرکت کنندگان نشان داد . و نکته مهم آن بود که عکس های لو رفته ای که از تاون هال ۱۱ بازی کلش اف کلن در سراسر اینترنت منتشر شده بود هیچکدام واقعی نبودند و تاون هال ۱۱ ای که سوپر سل برای آپدیت کلش در نظر گرفته بسیار شکیل و زیباست . هرچند که برخی فکر میکنند این ناون هال زیبا نیست اما اکثر کاربرانی که در نظرات آنان در سایت های مختلف منتشر شده بر این باورند که این تاون هال همان چیزیست که از سوپر سل انتظار آنرا داشتند .آپدیت کلش

همچنین در فیلمی که پخش شد بنظر میرسد فضای دهکده به مراتب بزرگتر خواهد شد و همچنین هنگام جستجو برای اتک زدن به دهکده های دیگر اگر تاون هالی شما تاون هال ۱۱ باشد باید مقدار ۱۲۵۰ طلا (گُلد) برای هربار Next زدن مصرف کنید .

سیستم دفاعی منحصربفرد تاون هال ۱۱

در بازی کلش اف کلن هر زمان که تاون هال را آپدیت میکنید یک سری آیتم های دفاعی تازه در قسمت فروشگاه برای شما آزاد خواهد شد و تاون هال ۱۱ نیز از این قاعده مستثنی نیست ، هنگای که تون هل ۱۰ را به تاون هال ۱۱ آپدیت میکنید یک آیتم دفاعی تازه که به شکل زیر است برای شما با میشود . همانطور که مشاهده میکنید این آیتم دفاعی به شکل یک عقاب هست که فضایی که اشغال میکند ۴×۴ است . خوشبختانه در آپدیت گذشته تعداد ۲۵ عدد دیوار به تاون هال ۱۰ اضافه گردید که زمانی که شما این آیتم دفاعی را خریداری میکنید بتوانید آنرا در دهکده خود بطور مناسب جاسازی نمایید .

خرید گیفت کارت

مشخصات تخریبی آیتم دفاعی جدید

  • اندازه ۴X4
  • محدوده تخریب: بصورت ترشح در منطقه
  • هدف گیری : زمینی و هوایی
  • زمان فعال شدن : هنگامی که برخی از نیروها وارد حمله به شما میشوند.

هنگامی که دشمن وارد محدوده دهکده شما میشود این آیتم دفاعی برای مقابله شروع بکار میکند ، که در تصویر زیر میتوانید نحوه عملکرد آنرا ببینید .

و با فرستادن یک اشعه زرد رنگ و نشانه گیری یکی از مهاجمین یک محدوده بزرگ را تحت تاثیر قرار میدهد . به دشمنان صدمه وارد میکند .

گفته میشود هنگامی که محدوده زرد رنگ تخریبی در زیر پای دشمنان ایجاد میشود ، این محدوده میتواند تا ۴۰% به گالم مکس صدمه وارد کند .

ویژگی های رئیس بزرگ ، هیرو جدید (Grand Warden) :

۱- دارای ۲۰ سطح

۲- قابل ساخت در تان هال ۱۱

۳- فقط با اکسیر ساخته می شود

۴- هم روی زمین حرکت میکنه هم میتونه پرواز کنه

۵- هیرو جدید دارای یک محدوده دایره ای است که به نیروهای شما در اون محدوده به هنگام حمله جون میده . دوستانی که متوجه نشدن نه اینکه مثل هیلر همش جون بده بلکه میزان سلامتی رو افزایش میده . برای مثال در ویدیو میبنید که ارچر با یک اتک میمیره اما وقتی با گرند واردن میره با ۲ تا اتک میمیره .

۶- هنگامی که از قدرتی این هیرو استفاده کنید نیروهای شما در دایره این هیرو رویین تن و غیر قابل اسیب می شوند

۷- نیروی قدرتی هیرو به اسم Eternal Tome هست . tome به معنای کتاب بزرگ و قطور هست که در دسته هیرو هست و eternal به نام جاودان می باشد که در کل میشه گفت کتاب جاودانگی

  • ناشناس گفته است:
  • نظر یا سوال خود را بنویسید 🤔

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    از تخفیف‌ و قیمت‌های گیفتک باخبر شوید!